Hizmetlerimiz

Kaliteli, yüksek standartlı, ekonomik ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden sizde faydalanmak istemez misiniz?

VIP Havalimanı Transferi

Havalimanına konforlu ve güvenli şekilde gitmek isteyen seçkin müşterilerimize özel VIP havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz. Havalimanına indikten sonra gitmeniz gereken yere ulaşmanız için transfer sistemi rahatlıkla kullanılabilir ve havalimanından evinize direkt olarak götürülebilirsiniz.

Bilgi Alın

VIP Şehirlerarası Transfer

VIP Şehirlerarası Transfer ile tüm kentlere seyahat etmenizi sağlayacak kusursuz bir hizmet sunmaktayız. VIP Şehirlerarası Transfer ile ister gezi planlarınızı isterseniz iş seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Lüks ve son model araçlarımızla özel şoförlü ulaşım hizmetimiz, ailenize, size ve misafirlerinize ayrıcalık yaşatabilirsiniz. İş insanlarından yöneticilere, ailelerden turistlere kadar herkes için VIP Şehirlerarası Transfer hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

Bilgi Alın

VIP Gelin Arabası

Düğün, insanın hayatında yaşayabileceği en tatlı telaşlardan. Birbirini seven iki insanın hayatını birleştireceği o günün kusursuz olması için aylar öncesinden planlar yapılmaya başlanıyor. Düğün günü geldiğinde problem yaşamamak adına araç seçimi de oldukça önemli bir detay!

Bilgi Alın

VIP Şoförlü Araç Kiralama

VIP Şoförlü Araç Kiralama, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen VIP Şoförlü Araç Kiralama hizmeti ile içiniz rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Bilgi Alın

Filo Kiralama

Bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarınız için MyShuttle Filo Kiralama ile uzun dönemli araç kiraladığınızda, birçok avantajı aynı anda yaşar, araç sahibi olmanın dezavantajlarını dert etmezsiniz. MyShuttle Filo Kiralama'nın deneyimli ve güvenilir filo kiralama hizmetlerinden kesintisiz yararlanırsınız. 

Bilgi Alın

Hızlı İletişim

Bizimle iletişime geçmek ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Gönder

Kiralık VIP Araç

MyShuttle, uzman ekibi ve son model araçları ile kısa ve uzun dönem VIP araç kiralamada yanınızda. Diğer araçlarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Diğer Kiralık Araçlarımız